театр тіней
teatrtiney
Дарія Альошкіна, Тетяна Яремна, Соняшка, theyannekepages
Дарія Альошкіна
Богдан Логвиненко, Гордій Старух, Дарія Альошкіна, театр тіней
Заснований Олексієм та Людмилою Альошкіними у 1982 році в селі Букатинка Чернівецького району Вінницької області. Групу складали учні навколишніх сіл. У 1986 році Театр Тіней офіційно набув звання народного. Виступи проходили у містах та селах України.

На сьогоднішній день групу складають львівські актори під керівництвом Дарії Альошкіної.

Теа́тр тіне́й — форма візуального мистецтва, що До другого тисячоліття, театр тіней мав широку популярність в Китаї та Індії. З військом Чингіз-хана поширився також в інших регіонах Азії. Найвищої форми у Туреччині досяг в XVI ст., був популярним в Османській Імперії. В 1767 році, з Китаю техніка театру тіней була привезена на батьківщину французьким місіонером Жюлем Алодом. В 1776 році вона стала відомою у Великобританії. Великий німецький поет Гете цікавився цим мистецтвом, а в 1774 році сам влаштував його презентацію.
Сьогодні серед колекціонерів високо цінуються ажурно виготовлені шкіряні маріонетки, а самому театру тіней загрожує знищення.
У наш час театр тіней найбільш поширений в Індонезії. в Азії більш як 1500 років тому.

"тіні з театру тіней ви зустрінете лиш коли стемніє, тоді вони народжуються і живуть. Днем тіні ховаються під личинами звичайних незвичайних людей - скульпторів, художників, поетів, мистців. Чітку межу двома сутностями здатна провести лиш пані Темрява, яка ховає в своїх шатах світ ЯВ, натомість відкриває двері до світу НАВ. До світу потойбічного і загадкового, до світу в якому снують наші таємниці, страхи, пристрасті і бажання. Раз ступивши в цей світ вороття назад вже немає."
Коментарів ще немає. Ви можете залишити перший!
Коментар для «театр тіней»
Ім'я:
Email:
  ← не буде відображено на сайті
Дозволені HTML теги: <a, img, p, br, i/b/s/em/strong/strike, small/bin/sub/sup, center, ul/ol/li>. Приклад використання
введіть текст показаний на картинці